מדוע חשוב שגם לעסק קטן יהיה לוגו?

בניגוד לשם העסק או לשם החברה, לוגו הוא אלמנט גרפי שקל יותר ללקוחות לזכור ודרכו להתוודע לחברה *  כדי שהלוגו יצליח להשיג את מטרתו דרושה מומחיות מקצועית, ושליטה בכל האספקטים של עיצוב הלוגו * הדרך שלכם להצלחת העסק וליצירת נאמנות צרכנים ונאמנות למותג לאורך זמן מתחילה בסטודיו שמעון אמר מומחה לעיצוב ומיתוג *

לוגו הוא סמל המשקף את הקונספט של העסק ואת הערכים שלו. חשיבותו של הלוגו היא בכך שהוא מהווה חלק אינטגרלי מהמיתוג של העסק ומטרתו להינטע בתודעה, להשאיר רושם לאורך זמן ולהעביר את התרבות הייחודית של הארגון שלכם – קטן כגדול – לכל אדם שצופה בו לפחות פעם אחת. הלוגו מלווה כל אספקט של העסק וכל פרסום או אינטראקציה עם הלקוח הפוטנציאלי ולכן העיצוב שלו כה חשוב. בניגוד לשם העסק או לשם החברה שלכם, לוגו לעסק הוא אלמנט גרפי שקל יותר לזכור ודרכו להתוודע לחברה, לשירותים או למוצרים שלה בדרך חלופית, ויזואלית, פשוט מפני שבני אדם נוטים לזכור תמונות, ולשמור אותן בתודעה, הרבה יותר מאשר מילים.
כדי להרחיב את התועלת שהלוגו יכול להניב לחברה, פעמים רבות הוא כולל גם את שם החברה או סלוגן ממצה שלה כחלק מהסמל. בכך מקל הלוגו על הלקוחות הפוטנציאליים והקיימים של החברה לזכור ולהפנים את השירותים והמוצרים שהעסק מציע, ועל הדרך גם ליצור חיבור רגשי-פסיכולוגי בין הלקוח לבין בית העסק. אבל בחירת הלוגו והעיצוב שלו הם רק נקודת ההתחלה. חשוב שהלוגו הזה ילווה את כל הפעיליות של החברה, וייטמע בכל אלמנט שיווקי של העסק, כולל אתר התדמית של החברה, מסע הפרסום באינטרנט, כרטיסי הביקור של העסק, הניירת המשרדית והמעטפות, הפליירים, הסטיקרים המופיעים על כלי הרכב של החברה, החולצות של העסק וגם העטים והציוד המשרדי.
אחרי הכל מיתוג עסקי בא לידי ביטוי גם בנראות של העובדים בעסק, ולוגו שמלווה את פעילות החברה במלואה, ומופיע גם על הלבושם של העובדים, משפיע על תפיסתו של העובד את החברה או העסק להם הוא משתייך. כדי שכל התמהיל הזה יצליח דרושה מומחיות מקצועית, שמאפשרת לשלוט בכל האספקטים של עיצוב הלוגו, תוך שילוב נכון של צבע, צורה, קונספט, מיתוג, גופן וגודל, ולהגיע לתוצאה האופטימלית המתאימה בדיוק לאופי של העסק שלכם.

1 מחשבה על “מדוע חשוב שגם לעסק קטן יהיה לוגו?”

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support
× How can I help you?